Převodovka 5-ti rychlostní , S51 SIMSON tuning + INFO

Převodovka 5-ti rychlostní , S51 SIMSON tuning + INFO

Převodovka 5-ti rychlostní , S51 SIMSON tuning + INFO

Kód zboží
762
ca. 3-5 dny ca. 3-5 dny (odesíláme většinou 2 x týdně v út a čt)
Skladem ks:
4 ks
5235,00 CZK

z toho 21% DPH Doprava Cena dopravy

PayPal ECS

Hodnocení ostatních zákazníkù:

 • 10.02.2019
  Běžné ježdění převodovka vydrží. Pojede to jako o jeden kvalt na víc.
 • 10.02.2019
  Neutrál je jenom mezi jedničkou a dvojkou, případně vybrousit neutrál mezi 4 a 5 kvaltem, zkusit prvně jenom vybrousit zub na řadící kulise nebo i na řadící hřídeli. Většinou se to moc nevyužívá. Je to na každém. řadící hřídeli. Většinou se to moc nevyužívá. Je to na každém.
  K recenzi
 • 10.02.2019
  Doporučuji koupit dlouhou převodovku. Je to jenom o jeden zub. 23 24. 24 dlouhá převodovka do rychla.
 • 10.02.2018
  Převodovku mám cca 3 roky. Najeto na ní cca 5 000 km a bez problémů. Olej měním v převodovce pro jistotu každý rok. Jinak převodovka je perfektní, a její výhody jdou poznat především při jízdě do kopce! :) jen jedna maličkost, že mi nedrží neutrál mezi rychlostmi jinými než jedničkou a dvojkou, ale je to možná kvůli mojí montáži a špatnému seřízení, ale jinak perfektní:).. její výhody jdou poznat především při jízdě do kopce! :) jen jedna maličkost, že mi nedrží neutrál mezi rychlostmi jinými než jedničkou a dvojkou, ale je to možná kvůli mojí montáži a špatnému seřízení, ale jinak perfektní:)..
  K recenzi
 • 10.07.2014
  Mám 4rychlostního Simsona S51 enduro pøestavìného na 60ccm válcem z Vaší prodejny a chtìl bych se zeptat kolik by tento motocykl jel s 5stupòovou pøevodovkou a zda by se do nìj tato pøevodovka vešla a zda tato pøevodovka není podimenzovaná a vydrží stejnì jako tato 4stupòová. Dìkuji za odpovìï. Odvovídejte prosím na tento email: MZhull@seznam.cz pøevodovkou a zda by se do nìj tato pøevodovka vešla a zda tato pøevodovka není podimenzovaná a vydrží stejnì jako tato 4stupòová. Dìkuji za odpovìï. Odvovídejte prosím na tento email: MZhull@seznam.cz
  K recenzi

Nemùžete najít náhradní díl v našem e-shopu? V tom pøípade kliknìte na

ODKAZ NA KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLU

a vyberte požadovaný díl z originálního katalogu.


Podobné produkty, mohlo by Vás zajímat

Ostatní zákazníci s tímto produktem koupili